Fobija. Sajūta, ka tiek lasītas domas.

Jautājums: Man bija nelaaga pieredze darbaa, ka man lasa domas un visi koleegji paarunaa manu pagaatni. Darbs ir nomainiits, bet es nespeeju tikt valjaa no sajuutas, ka man tiek lasiitas domas, kas mani dzen izmisumaa. Es nedziivoju Latvijaa. Varbuut Juus varetu man ko ieteikt.

Atbilde:

Labdien!

Aprakstītā sajūta, ka tiek lasītas Jūsu domas, nāk līdzi, lai arī darbavietu esat nomainījis (-usi). Tas liecina, ka problēma slēpjas Jūsos, un vides maiņa nepalīdzēs. Sajūta, ka citi zina, kas notiek Jūsu iekšējā pasaulē ir ļoti mokoša, nepanesama. Es ieteiktu steidzami meklēt palīdzību, vislabāk būtu vērsties pie psihiatra un noskaņoties uz to, ka būs jādzer zāles, ja ir vēlēšanās, paralēli varētu apmeklēt arī psihoterapeitu. Jebkurā valstī ir iespējams risināt šādas grūtības, zāles Jums palīdzēs justies daudz labāk.

Nezinu, vai ir palīdzoša informācija, ka mums nav sensoru (kā acis, ausis, garšas kārpiņas, termoreceptori ādā u.c.), kas ļautu ielūkoties otra domu pasaulē. Varbūt Jūs var mierināt tas, ka lai arī jūtaties citiem kā uz delnas, īstenībā Jūsu domas ir pieejamas tikai un vienīgi Jums. Šī sajūta, un dažreiz tāda cilvēkus piemeklē, Jūs maldina un ir ārstējama. Lai izdodas atgūt dvēseles mieru un iekšējo līdzsvaru!